Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                               2015-09-19 15:57:57
                                                                            Dogtrekking frikaj 2015
===PRO SPORT Piotr Paszynski======================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: FITNESS K  10.0km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-41      7-42      8-44      9-45    
  1 Barbara Czuba +Oda                           135.48 21.21/2   27.52/2   42.23/1*  52.34/1*  80.51/1* 108.41/1* 127.41/1* 134.52/1* 135.39/1* 135.48/1* 
    Wild Dogs Team Zakopane                             21.21/2    6.31/1*  14.31/1*  10.11/1*  28.17/1*  27.50/2   19.00/1*   7.11/2    0.47/4    0.09/1* 
  2 Anna Adamska +Peru                           148.12 22.35/3   31.28/3   47.40/2   58.51/2   87.29/2  114.18/2  140.19/2  147.18/2  147.57/2  148.12/2  
    Wild Dogs Team Kraków                               22.35/3    8.53/4   16.12/2   11.11/3   28.38/2   26.49/1*  26.01/3    6.59/1*   0.39/1*   0.15/5  
  3 Ewa Rzeszut +Gaja                            178.35 24.31/4   33.43/4   61.58/5   74.29/5  104.41/4  144.31/3  168.55/3  177.37/3  178.21/3  178.35/3  
    Zakopane                                            24.31/4    9.12/5   28.15/6   12.31/4   30.12/3   39.50/3   24.24/2    8.42/3    0.44/2    0.14/4  
  4 Katarzyna Leboda +Tiga                       218.26 20.38/1*  27.46/1*  55.53/3   66.06/3  103.59/3  173.28/4  206.07/4  217.23/4  218.17/4  218.26/4  
    Katowice                                            20.38/1*   7.08/2   28.07/5   10.13/2   37.53/4   69.29/10  32.39/5   11.16/4    0.54/5    0.09/1* 
  5 Karolina Misztal +Czarek                     223.42 26.44/5   35.34/5   57.06/4   69.45/4  109.38/5  178.53/5  211.31/5  222.47/5  223.32/5  223.42/5  
    Pod Syriuszem Team Dąbrowa Górnicza                 26.44/5    8.50/3   21.32/3   12.39/5   39.53/5   69.15/9   32.38/4   11.16/4    0.45/3    0.10/3  
  6 Anna Wiśniewska +Luna                        239.26 36.13/8   48.27/7   75.26/7   91.42/7  135.56/7  183.19/6  225.07/6  238.06/6  239.08/6  239.26/6  
    Pozytywnie Zakręceni Warszawa                       36.13/8   12.14/6   26.59/4   16.16/6   44.14/7   47.23/7   41.48/8   12.59/6    1.02/7    0.18/8  
  7 Zuzanna Wywrocka +Salma, Elmo                239.39 28.40/6   42.28/6   73.14/6   91.39/6  135.32/6  183.48/7  225.10/7  238.21/7  239.20/7  239.39/7  
    Watra Team Żywiec                                   28.40/6   13.48/7   30.46/7   18.25/7   43.53/6   48.16/8   41.22/6   13.11/7    0.59/6    0.19/9  
  8 Marta Mościcka +Molly                        247.08 33.45/7   49.05/8   79.58/8   98.50/8  143.21/8  190.37/8  232.08/8  245.44/8  246.53/8  247.08/8  
    Katowice                                            33.45/7   15.20/8   30.53/8   18.52/8   44.31/8   47.16/6   41.31/7   13.36/8    1.09/8    0.15/5  
  9 Monika Myśliwiec +Łatka                      314.05 43.48/9   62.44/9  114.42/9  134.11/9  200.19/9  246.42/9  295.56/9  312.32/9  313.46/9  314.05/9  
    Rzeszów                                             43.48/9   18.56/10  51.58/9   19.29/10  66.08/9   46.23/4   49.14/10  16.36/9    1.14/9    0.19/9  
 10 Elżbieta Sierzchuła +Avia                    317.16 47.00/10  65.41/10 117.56/10 137.21/10 203.32/10 249.58/10 299.07/10 315.46/10 317.00/10 317.16/10 
    Kościan                                             47.00/10  18.41/9   52.15/10  19.25/9   66.11/10  46.26/5   49.09/9   16.39/10   1.14/9    0.16/7  
    Magda Kurpisz-Kasprzak +Duda              NKl       26.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Na Psi Urok Gdynia                                  26.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Joanna Kwasek +Fairy                      NKl       24.21/    37.58/    71.56/    85.17/   133.10/         /         /         /         /         /   
    Rzeszów                                             24.21/    13.37/    33.58/    13.21/    47.53/         /         /         /         /         /   
    Wiktoria Firek +Sam                       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kasina Wielka                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dominika Wawszczyk +Tajfun                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sandomierz                                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Anna Głuszak +Talika                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Monika Kowalska +Fruzia, Honda            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Monika Bury +Rogal                        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Jarosław                                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dorota Sitko +Lawa, Sheridan              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Iwona Ćwik +Majlo                         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Tychy                                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Aleksandra Mucha +Gaspar                  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KRAKOWSKA GRUPA TROPIĄCA „KGT” Kraków                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kamila Lachera +Frida                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    PRESTOR TEAM Katowice                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kamila Pawlik +Brita                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: FITNESS M  10.0km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-41      7-42      8-44      9-45    
  1 Andrzej Piłat +Kajro                         134.34 19.35/1*  26.00/1*  40.16/1*  50.50/1*  75.54/1* 102.37/1* 125.00/1* 133.34/1* 134.16/1* 134.34/1* 
    Zakopane                                            19.35/1*   6.25/1*  14.16/1*  10.34/3   25.04/1*  26.43/1*  22.23/1*   8.34/3    0.42/3    0.18/3  
  2 Paweł Riabkow +Brisa                         157.16 25.07/2   31.47/2   47.24/2   57.35/2   85.57/2  113.28/2  149.23/2  156.24/2  157.03/2  157.16/2  
    Kraków                                              25.07/2    6.40/2   15.37/2   10.11/2   28.22/2   27.31/2   35.55/2    7.01/2    0.39/1*   0.13/2  
  3 Wojtek Dutka +Tadek                          160.16 27.14/3   34.35/3   50.45/3   60.22/3   88.51/3  116.29/3  152.25/3  159.24/3  160.04/3  160.16/3  
    Nowy Sącz                                           27.14/3    7.21/3   16.10/3    9.37/1*  28.29/3   27.38/3   35.56/3    6.59/1*   0.40/2    0.12/1* 
    Robert Mendakiewicz +Lili                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Robert Zamojski +Gacuś                    DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gliwice                                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Marek Pisarik +Tajga                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: FITrodz    10.0km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-41      7-42      8-44      9-45    
  1 I Czyszczoń, M Trybuła +Kulek                141.14 23.26/1*  30.22/1*  46.24/1*  55.41/1*  83.20/1* 110.16/1* 131.54/1* 140.32/1* 141.02/1* 141.14/1* 
    Eskimoo Rabka Zdrój                                 23.26/1*   6.56/1*  16.02/1*   9.17/1*  27.39/1*  26.56/1*  21.38/2    8.38/2    0.30/1*   0.12/4  
  2 K Brudnicka, M Gaik +Dante                   161.15 26.34/5   34.36/2   51.40/2   63.31/2   97.37/3  132.31/3  152.58/3  160.21/2  161.05/2  161.15/2  
    OSP GRS Nowy Sącz Nowy Sącz                         26.34/5    8.02/2   17.04/2   11.51/4   34.06/5   34.54/4   20.27/1*   7.23/1*   0.44/7    0.10/2  
  3 M Klonowska, J Telko +Pestka                 162.26 24.34/2   34.53/3   55.35/3   66.30/3   96.50/2  124.10/2  152.49/2  161.33/3  162.15/3  162.26/3  
    Pestka Mysłowice                                    24.34/2   10.19/6   20.42/4   10.55/2   30.20/4   27.20/2   28.39/5    8.44/3    0.42/5    0.11/3  
  4 R Zajdel, K Sendyka +Mrówka                  183.51 27.29/6   36.32/6   56.41/4   68.54/5  113.29/6  146.32/6  173.52/4  182.56/4  183.39/4  183.51/4  
    Kraków                                              27.29/6    9.03/3   20.09/3   12.13/6   44.35/6   33.03/3   27.20/3    9.04/4    0.43/6    0.12/4  
  5 G Mincberger, M Klinowski +Ivan, Brutus      191.22 25.41/4   35.53/4   57.45/6   68.50/4   98.59/4  140.23/5  179.44/5  190.40/5  191.14/5  191.22/5  
    Jędze i Złośliwe Włóczykije Skawina                 25.41/4   10.12/5   21.52/6   11.05/3   30.09/3   41.24/7   39.21/8   10.56/6    0.34/3    0.08/1* 
  6 E i M Gruszka +Inez, Saba                    213.06 25.38/3   35.58/5   57.37/5   69.40/6   99.17/5  140.03/4  194.07/6  211.29/6  212.01/6  213.06/6  
    Wild Dogs Team Kraków                               25.38/3   10.20/7   21.39/5   12.03/5   29.37/2   40.46/5   54.04/13  17.22/14   0.32/2    1.05/14 
  7 M Nowak, A Nowak +Sonia                      219.26 31.38/8   42.10/8   68.34/7   84.07/7  129.07/7  169.54/7  203.23/7  218.15/7  219.14/7  219.26/7  
    Karniowice                                          31.38/8   10.32/8   26.24/7   15.33/8   45.00/7   40.47/6   33.29/6   14.52/9    0.59/13   0.12/4  
  8 M Stawiarska, A Wójciak +Matti, Deli         248.55 33.15/9   48.49/10  77.23/8   95.56/8  157.50/8  201.03/8  237.53/8  248.04/8  248.42/8  248.55/8  
    Mszana Dolna                                        33.15/9   15.34/10  28.34/8   18.33/10  61.54/14  43.13/9   36.50/7   10.11/5    0.38/4    0.13/9  
  9 D, J, A Kuźniar +Rufaro                      259.05 28.32/7   37.43/7   97.58/10 114.35/9  166.56/9  214.48/9  243.00/9  258.08/9  258.53/9  259.05/9  
    TEAM RUFARO Zakopane                                28.32/7    9.11/4   60.15/13  16.37/9   52.21/8   47.52/11  28.12/4   15.08/11   0.45/8    0.12/4  
 10 E, N, O Kędrek                               281.08 46.00/14  63.50/11  96.52/9  117.02/10 172.30/10 221.32/10 265.02/10 280.06/10 280.55/10 281.08/10 
    Watra Team Żywiec                                   46.00/14  17.50/11  33.02/9   20.10/12  55.28/10  49.02/12  43.30/9   15.04/10   0.49/10   0.13/9  
 11 A Koperska, P Hopek +Dizel                   286.52 33.20/10  68.07/13 101.11/11 121.37/11 177.27/11 227.02/12 271.42/11 285.42/11 286.29/11 286.52/11 
    Kraków                                              33.20/10  34.47/14  33.04/10  20.26/13  55.50/13  49.35/13  44.40/10  14.00/8    0.47/9    0.23/13 
 12 Z i P Rukat +Elza, Muna, Demon, Syriusz      289.21 44.55/12  68.02/12 104.05/12 123.52/12 179.35/12 222.28/11 274.11/12 288.08/12 289.03/12 289.21/12 
    Mrozy                                               44.55/12  23.07/12  36.03/11  19.47/11  55.43/12  42.53/8   51.43/12  13.57/7    0.55/11   0.18/12 
 13 A Sibing-Cieśla, A Cieśla +Nero, Lejla       299.08 34.01/11  46.30/9  116.24/14 129.25/13 185.02/13 231.27/13 280.40/13 297.38/13 298.51/13 299.08/13 
    Trachy                                              34.01/11  12.29/9   69.54/14  13.01/7   55.37/11  46.25/10  49.13/11  16.58/13   1.13/14   0.17/11 
 14 A Kieruzel, M Kieruzel, M Ciski +Luna, R     328.31 45.20/13  69.29/14 111.40/13 137.35/14 191.52/14 242.42/14 311.10/14 327.21/14 328.19/14 328.31/14 
    Łódź                                                45.20/13  24.09/13  42.11/12  25.55/14  54.17/9   50.50/14  68.28/14  16.11/12   0.58/12   0.12/4  
    M Skrzypińska, C Hałubek +Lola, Gandzia   NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Pozytywnie zakręceni Warszawa                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    A Wojtala, B Demel +Didi, Lola            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    E Tutkaj, P Bronder +Naja, Iti            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Dębska Kuźnia                                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Hard K     50.0km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42    
                                      13-43     14-44     15-45    
  1 Marzka Janerka-Moroń +Bryś                   362.03 23.39/1*  30.15/1*  55.07/1*  65.16/1*  95.42/1* 146.21/1* 153.55/1* 224.46/1* 248.00/1* 265.42/1* 318.08/1* 339.05/1* 
    Dziabnięci Chorzów                                  23.39/1*   6.36/1*  24.52/1*  10.09/1*  30.26/1*  50.39/1*   7.34/1*  70.51/1*  23.14/1*  17.42/1*  52.26/1*  20.57/1* 
                                                       352.05/1* 361.13/1* 361.53/1* 362.03/1* 
                                                        13.00/1*   9.08/1*   0.40/2    0.10/1* 
  2 Mirosława Witowska +Friki                    545.19 23.47/2   32.47/2  117.36/2  139.07/2  175.05/2  250.03/2  264.45/2  365.48/2  409.57/2  429.42/2  487.37/3  517.36/2  
    Zakopane                                            23.47/2    9.00/3   84.49/2   21.31/2   35.58/3   74.58/3   14.42/3  101.03/2   44.09/3   19.45/2   57.55/3   29.59/2  
                                                       531.53/3  544.24/2  545.04/2  545.19/2  
                                                        14.17/3   12.31/2    0.40/2    0.15/2  
  3 Magdalena Czuba +Rysa                        545.27 23.57/3   32.56/3  117.48/3  139.20/3  175.14/3  250.07/3  264.48/3  365.59/3  409.59/3  429.44/3  487.33/2  517.39/3  
    Wild Dogs Team Zakopane                             23.57/3    8.59/2   84.52/3   21.32/3   35.54/2   74.53/2   14.41/2  101.11/3   44.00/2   19.45/2   57.49/2   30.06/3  
                                                       531.52/2  544.32/3  545.08/3  545.27/3  
                                                        14.13/2   12.40/3    0.36/1*   0.19/3  
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Hard M     50.0km    0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42    
                                      13-43     14-44     15-45    
  1 Sławek Konopka +Basko                        349.10 19.46/1*  44.01/2   65.37/2   75.27/2  101.37/2  155.22/2  163.38/2  220.57/1* 246.07/1* 263.06/1* 306.23/1* 326.20/1* 
    Fundacja Na Ratunek Świniarsko                      19.46/1*  24.15/2   21.36/1*   9.50/2   26.10/1*  53.45/2    8.16/2   57.19/1*  25.10/2   16.59/1*  43.17/1*  19.57/1* 
                                                       338.10/1* 347.38/1* 348.10/1* 349.10/1* 
                                                        11.50/1*   9.28/2    0.32/1*   1.00/2  
  2 Artur Moroń +Teo                             361.49 23.21/2   29.55/1*  55.32/1*  64.43/1*  95.19/1* 146.05/1* 153.32/1* 224.30/2  247.59/2  265.25/2  317.53/2  338.51/2  
    Dziabnięci Chorzów                                  23.21/2    6.34/1*  25.37/2    9.11/1*  30.36/2   50.46/1*   7.27/1*  70.58/2   23.29/1*  17.26/2   52.28/2   20.58/2  
                                                       351.49/2  360.57/2  361.36/2  361.49/2  
                                                        12.58/2    9.08/1*   0.39/2    0.13/1* 
    Marek Lachera                             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    PRESTOR TEAM Katowice                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /   
                                                             /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MEDIUM K   25.0km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-39      7-40      8-41      9-42     10-43     11-44     12-45    
                                     
  1 Barbara Walczak +Wolfik                      287.07 23.43/1*  30.48/1*  51.23/1*  61.33/1*  90.27/2  144.15/2  161.48/1* 231.32/1* 256.18/1* 277.32/2  286.13/1* 286.54/1* 
    Zakopane                                            23.43/1*   7.05/2   20.35/2   10.10/1*  28.54/2   53.48/1*  17.33/1*  69.44/1*  24.46/2   21.14/2    8.41/1*   0.41/1* 
                                                       287.07/1* 
                                                         0.13/1* 
  2 Kamila Nosal +Mya                            287.12 27.36/2   34.26/2   51.36/2   61.54/2   90.17/1* 144.12/1* 162.02/2  231.49/2  256.25/2  277.15/1* 286.13/1* 286.57/2  
    Myślenice                                           27.36/2    6.50/1*  17.10/1*  10.18/2   28.23/1*  53.55/2   17.50/2   69.47/2   24.36/1*  20.50/1*   8.58/2    0.44/2  
                                                       287.12/2  
                                                         0.15/2  
    Iga Jakubowska +Mila                      NKl       37.49/    51.48/    97.41/   117.40/   164.09/   261.51/   295.31/   390.30/         /         /         /         /   
    Sfora na gigancie Warszawa                          37.49/    13.59/    45.53/    19.59/    46.29/    97.42/    33.40/    94.59/         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    Katarzyna Fojcik +Wiśnia                  NKl       37.42/    52.03/    97.42/   117.40/   164.09/   261.51/   295.27/   390.26/         /         /         /         /   
    Warszawa                                            37.42/    14.21/    45.39/    19.58/    46.29/    97.42/    33.36/    94.59/         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    Joanna Rębacz +Cedro                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Niepołomice                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    Monika Żółkiewska +Gala                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zabrzeż                                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    Patrycja Krępa +Sara                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Lubin                                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MEDIUM M   25.0km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-39      7-40      8-41      9-42     10-43     11-44     12-45    
                                     
  1 Paweł Zioło +Jahi                            270.11 21.56/2   30.49/2   47.09/2   58.39/2   88.41/3  143.09/3  160.10/3  221.48/3  248.10/3  261.31/1* 269.17/1* 269.57/1* 
    Watra Team Tychy                                    21.56/2    8.53/3   16.20/1*  11.30/3   30.02/3   54.28/3   17.01/1*  61.38/3   26.22/1*  13.21/1*   7.46/1*   0.40/1* 
                                                       270.11/1* 
                                                         0.14/3  
  2 Kuba Bagiński +Wasyl                         272.08 20.46/1*  28.46/1*  47.00/1*  58.28/1*  83.56/1* 131.01/1* 149.11/1* 204.25/1* 236.08/1* 262.53/2  271.08/2  271.58/2  
    Wild Dogs Team Kraków                               20.46/1*   8.00/2   18.14/3   11.28/2   25.28/2   47.05/1*  18.10/3   55.14/2   31.43/2   26.45/4    8.15/3    0.50/3  
                                                       272.08/2  
                                                         0.10/1* 
  3 Marcin Kaluźny +Arwena                       274.18 27.13/3   34.31/3   51.33/3   61.47/3   86.12/2  136.09/2  154.06/2  206.36/2  238.28/2  265.09/3  273.22/3  274.05/3  
    Na Psi Urok Reda                                    27.13/3    7.18/1*  17.02/2   10.14/1*  24.25/1*  49.57/2   17.57/2   52.30/1*  31.52/3   26.41/3    8.13/2    0.43/2  
                                                       274.18/3  
                                                         0.13/2  
  4 Bogdan Sierzchuła +Canus                     441.03 32.28/4   43.03/4   76.00/4   91.49/4  133.00/4  231.30/4  261.34/4  357.26/4  403.52/4  421.01/4  439.35/4  440.44/4  
    Wrocław                                             32.28/4   10.35/4   32.57/4   15.49/4   41.11/4   98.30/4   30.04/4   95.52/4   46.26/4   17.09/2   18.34/4    1.09/4  
                                                       441.03/4  
                                                         0.19/4  
    Tomasz Warowny +Lena                      DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zabrzeż                                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
    Paweł Kalinowicz +Syriusz                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wojsko Polskie Oświecim                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MEDrodz    25.0km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-39      7-40      8-41      9-42     10-43     11-44     12-45    
                                     
  1 A i P Cholewczuk +Quattro                    268.23 23.38/1*  30.20/1*  47.01/1*  57.28/1*  85.59/1* 139.48/1* 157.48/1* 218.48/1* 245.42/1* 258.55/1* 267.37/1* 268.14/1* 
    Kraków                                              23.38/1*   6.42/1*  16.41/1*  10.27/1*  28.31/1*  53.49/1*  18.00/1*  61.00/1*  26.54/1*  13.13/1*   8.42/1*   0.37/1* 
                                                       268.23/1* 
                                                         0.09/1* 
  2 J Śliwińska, M Łukasiewicz +Rico             372.59 26.06/2   34.40/2   54.12/3   66.06/2  104.44/3  213.47/3  234.34/3  313.24/2  342.40/2  357.32/2  371.49/2  372.41/2  
    Kraków                                              26.06/2    8.34/3   19.32/3   11.54/2   38.38/3  109.03/5   20.47/2   78.50/2   29.16/3   14.52/2   14.17/2    0.52/3  
                                                       372.59/2  
                                                         0.18/5  
  3 M Sitarz, A Pawelec +Daisy                   379.08 26.51/3   35.33/3   52.55/2   66.06/2  104.42/2  207.55/2  234.32/2  318.58/3  346.53/3  362.48/3  377.51/3  378.54/3  
    Kraków                                              26.51/3    8.42/4   17.22/2   13.11/4   38.36/2  103.13/4   26.37/3   84.26/3   27.55/2   15.55/3   15.03/3    1.03/4  
                                                       379.08/3  
                                                         0.14/3  
  4 E Zachwieja, T Walkowski +Sari, Dexter       434.22 27.41/5   36.08/5   69.07/5   81.33/4  126.37/5  224.58/5  255.16/5  350.50/5  396.48/4  414.18/4  432.59/4  434.12/4  
    Szczawnica                                          27.41/5    8.27/2   32.59/5   12.26/3   45.04/5   98.21/2   30.18/5   95.34/4   45.58/4   17.30/4   18.41/4    1.13/5  
                                                       434.22/4  
                                                         0.10/2  
  5 K Potyrała, P Polner +Maja, Rubin            456.49 26.52/4   36.00/4   68.39/4   84.49/5  126.06/4  224.39/4  254.44/4  350.35/4  403.18/5  436.28/5  455.44/5  456.34/5  
    Ruda Śląska                                         26.52/4    9.08/5   32.39/4   16.10/5   41.17/4   98.33/3   30.05/4   95.51/5   52.43/5   33.10/5   19.16/5    0.50/2  
                                                       456.49/5  
                                                         0.15/4  
    R Nowak, D Mytkoś +Raja                   DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kraków                                                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                                             /   
                                                             /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: MINrodz     5.0km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-32      3-47      4-44      5-45    
  1 Talaga A, D, J +Gero                         106.45 38.21/1*  56.44/1*  65.00/1* 103.45/1* 106.24/1* 106.45/1* 
    Indywidoalnie                                       38.21/1*  18.23/2    8.16/2   38.45/3    2.39/2    0.21/2  
  2 Gałys J, M, A +Figa                          108.44 39.38/2   58.59/2   66.53/2  105.34/2  108.18/2  108.44/2  
    Kraków                                              39.38/2   19.21/3    7.54/1*  38.41/2    2.44/3    0.26/3  
  3 M, G, M Broda +Misia, Fela, Gizmo            108.52 42.44/3   60.59/3   71.20/3  107.44/3  108.36/3  108.52/3  
    Kraków                                              42.44/3   18.15/1*  10.21/3   36.24/1*   0.52/1*   0.16/1*